15 listopad 2021

W wyniku zderzenia się z ciężarówką, zginęła kierująca audi

fot. KPP Lubartów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj na obwodnicy Lubartowa. W wyniku zderzenia audi z ciężarowym Dafem, na miejscu zginęła kierująca osobówką. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 6-letnie dziecko. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wyznaczyli objazdy. Dalsze postępowanie wyjaśni szczegóły tego tragicznego zdarzenia.
REKLAMA

Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 12.00 na obwodnicy Lubartowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-latka kierując samochodem marki Audi jadąc od Kocka w kierunku Lublina, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf.

W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. Podróżujący z nią 6-letni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

47-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń ciała, był trzeźwy. Na miejscu policjanci wyznaczyli objazdy. Droga przez kilka godzin będzie zamknięta. Wszystkie czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora.

Dalsze postępowanie wyjaśni szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lubartowie