6 lipiec 2020

ZDERZENIE Z ŁOSIEM W KAMIONCE

fot. KPP Lubartów
Uszkodzeniem samochodu oraz obrażeniami ciała zarówno kierowcy jak i pasażera skończyło się nocne zderzenie skody z łosiem w Kamionce. Pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Jak okazało, 27-latek posiadał dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.
Koronawirus
lubelskie
1047
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Zniszczeniem karoserii samochodu oraz obrażeniami ciała u kierowcy i pasażera skończyło się zdarzenie w Kamionce. Jak wstępnie ustalili policjanci 27-letni mężczyzna jadąc od Kamionki w kierunku Kierzkówki najechał na dzikie zwierzę- łosia, który wtargnął nagle na jezdnię. Zwierzę padło na miejscu.

Zarówno kierowca jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Jak okazało się również podczas wykonywania czynności, 27-latek posiadał dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli policjanci. Samochód został sholowany na policyjny parking. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny samochodu. Sporządzono dokumentację ze zdarzenia oraz dokumentację dotyczącą niestosowania się przez mężczyznę do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przez Sądem.

J.S.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
1047
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lubartowie